Visuotinis draugijos narių susirinkimas kovo 31 d.
Š.m. kovo 31 d., penktadienį, vyks visuotinis dendrologų draugijos narių susirinkimas. Šį kartą viskas vyks ne parodoje „Ką pasėsi…2023“, o Kauno botanikos sode. Kas norėsite sudalyvauti ekskursijoje po šį sodą – tai pradžia 15.00 val., bilieto kaina 5 eurai (su nuolaida 2 eurai), mus lydės kolega Kęstutis Obelevičius, renkamės prie Botanikos sodo kasos. Po ekskursijos apie 16.30-17.00 val. prasidės pats […]