Pradžia Naujienos Naujienų archyvas

Kviečiame į paskaitą ir knygos pristatymą su Sigučiu Obelevičiumi

Spausdinti

Tęsiame paskaitų ciklą „Penktadienio pokalbiai su dendrologais“ ir kovo 18 d. 14.00 val. kviečiame į virtualią paskaitą bei knygos „IMUNITETĄ STIPRINANTYS AUGALAI. Vaistiniai, kultūriniai, gėlynų, egzotiniai augalai ir grybai“ pristatymą.

Paskaitą ves ir naujai išleistą knygą pristatys Lietuvos dendrologų draugijos valdybos narys, gamtininkas ir Traupio botanikos sodo įkūrėjas SIGUTIS OBELEVIČIUS.

Veiksmingiausi vaistai nuo daugelio ligų slypi gamtoje. Žolelių arbatomis, tinkama mityba, sveiku gyvenimo būdu imunitetą reikia stiprinti ne tuomet, kai susergate, o nuolat, ypač rudenį ir žiemą, kai trūksta saulės, kai kimba peršalimo ligos, ir, žinoma, virusinių ar bakterijų sukeliamų ligų protrūkių, epidemijų ar pandemijų metu. Imunitetą stiprina ne tik česnakai ir citrinos. Gamtoje egzistuoja ne viena dešimtis augalų, kurie žmogaus organizmą veiksmingai saugo nuo įvairių infekcijų, o užklupus ligai – gydo. Daugelis jų auga šalia mūsų: miškuose, soduose, gėlių ir prieskonių darželiuose.

Naujausia žinomo gamtininko Sigučio Obelevičiaus knyga „Imunitetą stiprinantys augalai" – itin išsamus žinynas kiekvienam, kuriam aktualu kuo natūralesniu būdu įgyti atsparumą įvairioms ligoms.

  • Biochemine sudėtimi juodųjų serbentų uogos yra vieni vertingiausių gamtos sukurtų maisto produktų. Joms savo verte nė iš tolo neprilygsta citrusiniai atogrąžų vaisiai.
  • Kaloringumu dilgėlės prilygsta bulvėms, jos dukart maistingesnės už morkas, o geležies gausa joms neprilygsta jokia kita daržovė.
  • Pavasarinių raktažolių lapai galėtų būti lengviausiai pasiekiama kiekvieno lietuvio imunitetą stiprinanti priemonė, nes pakanka vos dviejų lapelių, kad organizmas gautų vitamino C paros normą.
  • Hipokratas pagal vaistines savybes vynuoges prilygino medui ir motinos pienui.

Paskaitoje išgirsite daug vertingos informacijos ir įdomybių, o knygoje rasite gausybę receptų.

Nuoroda prisijungti į internetinę paskaitą čia: https://us02web.zoom.us/j/89050927622?pwd=NDB3S1Z6WlE5MVZ6OTgxOVpBL0Z4UT09

Kviečiame prisijungti visus besidominčius, o po paskaitos užduoti klausimus lektoriui

 

Pradžia Naujienos Naujienų archyvas