Pradžia Naujienos Naujienų archyvas

Kviečiame į Medeinos šventę'2018 Anykščių rajone

Spausdinti

Vasara jau persiritinėja į antrąją pusę, tad kaip visuomet ruošiamės rugpjūčio 18-19 d. švęsti miškų deivės Medeinos šventę ir dendrologo dieną !
Kas dar nežinote - tai šis savaitgalis skirtas buvimui gamtoje su šeima arba draugais. Kaip visuomet pirmąją dieną kelias valandas plaukiame baidarėmis, vakare stovyklaujame prie laužo su dainomis ir žaidimais, o antrą dieną lankome įdomias gamtines Lietuvos vietas. Kviečiame atvykti ir tuos, kurie niekada iki šiol nedrįso dalyvauti - pažadame, kad bus įdomu ir smagu ;-)
Šiemet šventė vyks Anykščių rajone, šalia Rubikių ežero, "Ajerinės" sodyboje. Plauksime baidarėmis Virintos ir Šventosios upėmis.
Pirmiausiai prašome užsiregistruoti tuos, kas planuoja plaukti baidarėmis, nes jas reikia rezervuoti (rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ).
Programa nusimato tokia:
Rugpjūčio 18 d., šeštadienį: 10.00-10.30 val. renkamės stovyklavietėje "Nykščio baidarės" Kurklių kaime, iš ten mus nuveža į plaukimo vietą. Plaukiame apie 4-5 val. gėrėdamiesi vaizdingais krantais neskubėdami ir su maudynėmis. Visi saugiai plauks su gelbėjimosi liemenėmis. Po plaukimo mus parveš prie mašinų, iš ten važiuosime į stovyklavietę. Ten bus bendra vakarienė, po kurios, galbūt, gali atvykti pati deivė Medeina su užduotimis, vėliau dainos, žaidimai, pirtis.
Rugpjūčio 19 d., sekmadienį: ryte vaišinamės ant laužo virta kopūstiene. Po to vykstame į Rubikių apžvalgos bokštą, vėliau važiuojame į Anykščius, apžiūrime jų želdinius, po to vykstame į Traupio Botaninį daržą. Anykščių želdinius ir Traupio kolekciją mums aprodys ir apie juos papasakos mūsų kolega Sigutis Obelevičius. O po to, jei dar bus noro ir laiko tiems, kurie grįžinės į Kauną ar Vilnių, galėsime užsukti į Taujėnų dvaro parką.
Šventėje laukiami visi - dideli ir maži, jūsų draugai, kaimynai ir naminiai gyvūnai. Kaip visuomet, alkoholis - mums ne brolis.
Nakvosime savo palapinėse arba norintys galės išsinuomuoti namelį kaimo turizmo sodyboje.
Kainos: viena vieta baidarėje 10 EUR, stovyklavimas kaimo turizmo sodyboje: 5 EUR automobiliui ir 5 EUR palapinei (tad geriausia, jei atvažiuotumėte ne po vieną vienoje mašinoje, o keliese - ir pigiau, ir ekologiškiau). Valtys ir vandens dviračiai nemokami. Stovyklavimo mokestis vienam žmogui, kurį rinks organizatoriai, bus apie 3-5 EUR (už juos pirksime maistą bendrai vakarienei, pusryčių kopūstienei, už pirtį, rungtynių prizams ir kt.). Norintys nakvoti ne palapinėse, o nameliuose - gali užsisakyti lovą (15 EUR vienam asmeniui).

Parašykite, kas ir keliese planuojate būti, net jei ir neplauksite baidarėmis, kad galėtume žinoti, kiek bus dalyvių, kam reikia vietos automobilyje, o kas jame turi laisvų vietų, kiek reikės maisto ir pan. El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Kai liks iki šventės savaitė, visą informaciją (kaip atvykti, ką pasiimti ir kt.) patikslinsime.

Iki susitikimo -

Organizatorės Edita ir Diana

 

Pradžia Naujienos Naujienų archyvas