Pradžia Naujienos Naujienų archyvas

MEDEINOS ŠVENTĖ 2015

Spausdinti

Rugpjūčio 22-23 dienomis dendrologai ir jų bičiuliai rinkosi Kėdainių rajone šalia Šušvės upės, gėlininkių Linos Marmaitės ir Irenos Marmienės sodyboje atšvęsti jau tradicija tampančios dendrologų dienos bei Medeinos šventės. Susirinko Medeinos gerbėjų iš visos Lietuvos: iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Tauragės, Klaipėdos, Alytaus, Kėdainių, Jonavos ir Rumšiškių.

Pirmąją dieną visi plaukė baidarėmis Šušve. Vanduo upėje dėl sausros, žinoma, buvo nusekęs kaip ir daugelyje Lietuvos upių, tad teko baidares ir pasistumti. Po plaukimo, užkandę virš laužo keptų dešrelių, nuvyko apžiūrėti šeimininkių ūkio - "Josvainių gėlės" šiltnamių. Vėliau šventės dalyvius aplankė pati deivė Medeina ir visi privalėjo praeiti jos išbandymus. Vakare buvo pirtis, karšto vandens kubilas, žaidimai ir dainos prie laužo.

Antrąją dieną - maudynės Šušvėje ir raugintų kopūstų sriuba, virta virš laužo. Vėliau patys ištvermingiausieji dar nuvyko apžiūrėti netoliese esančio Skinderiškio parko.

Šventės dalyviai džiaugėsi puikiu savaitgalio oru, taip pat dėkojo sodybos šeimininkėms, kurios svetingai priėmė visus į savo kiemą, taip pat už jų vaišes, pirtį ir už gėlėtas dovanėles, kurių visi gavo.

Foto iš šventės galima pamatyti foto galerijoje. O daugiau nuotraukų rasite dendrologų facebooko paskyroje

Bendra foto, tik gaila, kad dalis jau buvo išvažiavę

 

Pradžia Naujienos Naujienų archyvas