Pradžia Naujienos Naujienų archyvas

Seminaras "Želdynų ir želdinių tvarkybos praktikos pagrindai"

Spausdinti

Maloniai kviečiame į seminarą  „Želdynų ir želdinių tvarkybos praktikos pagrindai“ Aleksandro Stulginskio  universitete Studentų g. 10, III rūmai, 604 auditorija, Kaunas-Akademija 2014 m. gegužės  30 d. nuo 9.30 iki 16.30 val.

Seminarą organizuoja Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga, Lietuvos savivaldybių asociacija, Aplinkos ministerija, Aleksandro Stulginskio universitetas –

ir skiriamas kraštovaizdžio architektams, želdynų projektavimo ir tvarkybos specialistams, universitetų ir kitų aukštųjų mokyklų dėstytojams, savivaldybių administracijų specialistams.

9.00–9.30 Registracija
9.30–10.15 Šiuolaikinio augalų asortimento Lietuvos želdynuose klausimas. Trumpas įvadas (Pranešėjas S.Deveikis, LKAS asocijuotas narys).
10.15–11.00 Želdynų ir želdinių inventorizacijos savivaldybėse praktikos apžvalga. Juridiniai konfliktai želdinių tvarkybos praktikoje (Pranešėjas dr. Julius Bačkaitis, Miško biologijos ir miškininkystės instituto lektorius, savivaldybių želdynų ir želdinių inventorizacijos darbo grupės vadovas)
11.00–11.45 Veiksmingi gyvenviečių želdiniai ir prielaidos tam pasiekti (Pranešėjas Mantas Pilkauskas, Miško biologijos ir miškininkystės instituto lektorius)
11.45–12.15 Pertrauka
12.15–13.00 Miškų ir ekologijos fakultetas 90- iais Universiteto gyvavimo metais. Pranešėjas fakulteto dekanas prof. dr. Edmundas Bartkevičius. Fakultete vykdomos studijų programos, ekspertinė ir konsultacinė veikla (Pranešėjas prodekanas dr. Remigijus Žalkauskas).
13.00–14.00 Sumedėjusių augalų priežiūra želdynuose (Pranešėjas Tadas Vaidelys, Miško biologijos ir miškininkystės institutas, ASU).
14.00-14.15 Inovatyvių technologijų taikymo želdynuose demonstravimas. Želdynų ir kolekcijų lankymas ir pristatymas.

14.15–15.00 Stačio medžio būklės želdyne nustatymas (neinvazinis medžio kamieno puvinio nustatymas – darbo su Arbotom prietaisu demonstravimas). Pranešėjas doc. dr. Edmundas Petrauskas. Bepiločio orlaivio taikymas želdynų būklės vertinimui, inventorizacijoje, želdyno modeliavime (darbo su bepiločiu orlaiviu demonstravimas). Pranešėjai Algirdas Kaupas, dr. Donatas Jonikavičius.

15.00–16.30 Universiteto arboretumo lankymas ir pristatymas. Praktiniai augalų asortimento parinkimo, želdynų formavimo ir ugdymo patarimai. Pranešėjas ir vadovas doc. dr. Mindaugas Navasaitis, dendrologijos vadovėlių autorius, Universiteto arboretumo vadovas.

Registracija. Norintys dalyvauti, turi užsiregistruoti pranešimu į elektroninį paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki 2014 m. gegužės 28 d. 16 val. Registruojantis nurodyti vardą, pavardę, kontaktinę informaciją (būtinai el pašto adresą), instituciją ir jos rekvizitus sąskaitai išrašyti.

Seminaro dalyvio mokestis: LKAS nariams ir asocijuotiems nariams – 50 Lt; kitiems dalyviams – 70 Lt. Dalyvio mokestį reikia sumokėti iki atvykstant į seminarą pavedimu į Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos sąskaitą LT90 7300 0100 0226 2319, nurodant dalyvio pavardę ir mokėjimo paskirtį (už LKAS seminarą 2014-05-30).

Seminaro dalyviams bus įteikti seminaro – kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Detalesnė informacija ir pasiteiravimai: elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Pradžia Naujienos Naujienų archyvas