Pradžia Naujienos Naujienų archyvas

Kas naujo Draugijoje?

Spausdinti

Balandžio 4 dieną, kaip ir buvo planuota, įvyko visuotinis LDD narių susirinkimas. Dėl netikėtos ligos nedalyvavo valdybos pirmininkas A. Rutkauskas, tad aptarėme tik aktualiausius klausimus.

Draugijos narius, norinčius dalyvauti rugpjūčio 11-22 dienomis numatytoje kelionėje po Gruziją, prašome registruotis pas Liną Straigytę ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , arba tel. 861472556) iki balandžio 11 dienos (penktadienio). Po to, jei liks vietų, priimsime visus norinčius. Aplankysime penkis iš šešių Gruzijos botanikos sodų (šeštasis yra Suchumyje, kur galima patekti tik su vizomis), keletą medelynų, gamtos draustinių, istorinių ir architektūrinių paminklų (tarp jų yra UNESCO paveldo objektų), Imereti urvus. Galutinis maršrutas ir nakvynės dar derinami. Preliminari kelionės kaina vienam asmeniui 2000 lt. + lėktuvo bilietai.

Kelionė į Lenkiją gegužės mėnesį įvyks, kaip ir buvo planuota. Jei dar norite į ją užsiregistruoti ar nesate sumokėję, kreipkitės į Editą el. paštu (ne telefonu!):   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Šiuo metu Edita išvykusi, gal neturi galimybės dažnai tikrinti paštą.

Birželio 6 d. (penktadienį), 15 valandą, visi LDD nariai ir jiems prijaučiantys kviečiami į ekskursiją Dubravos arboretume bei Dubravos rezervatinėje apyrubėje, po to pasidalinsime įspūdžiais ir sumuštiniais miško poilsiavietėje. Iš anksto registruotis nebūtina, vietos po saule užteks visiems.

Rudeninė talka planuojama, kaip ir buvo skelbta, spalio 4 d., jos vieta dar nenumatyta.

Draugijos biblioteka, nors dar  ir negausi, laukia jūsų – tiek dovanojamų knygų ir kitų spaudinių, tiek ir skaitytojų. Biblioteka yra Dubravos arboretume (Miškininkų g. 7, Vaišvydava, Kauno raj.), ją kuruoja V. Baronienė, tel. 8 620 61834, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai (tik darbo dienomis 7.20-16.30 val.).

Dar yra nemažai Draugijos narių, nesumokėjusių nario mokesčio ne tik už šiuos, bet ir už 2012 bei 2013 metus. Primenu, kad nariai, trejus metus nemokantys nario mokesčio, valdybos sprendimu šalinami iš LDD.

 

Pradžia Naujienos Naujienų archyvas