Pradžia Naujienos Naujienų archyvas

Fotokonkursas "Tėviškės medis"

Spausdinti

Ar buvote kada seno dvaro parke? Ar sėdėjote po šimtmečius menančiais medžiais ir jiems paslaptingai ošiant mąstėte apie gyvenimo prasmę?

Ar lankėtės kada mažame miestelyje, kurio gatvės apaugusios storais uosiais ir Tave, vaikštantį po jais, tie medžiai tarsi globoja ?.. Ar buvote kada užėję į senos bažnytėlės šventorių, kuriame, apaugusiame aukštomis liepomis, užlieja neapsakomas gerumas ir vaikystės prisiminimai ?..
O dabar įsivaizduokite plyną lauką, kuriame nė vieno medžio... Kur prisėsite, kur priglusite gyvenimo prasmei apmąstyti? Ar staiga neapims jausmas, kad šiame lauke, o gal net visame pasaulyje esate vienas lyg pirštas?
Norėčiau pažadinti Jūsų meilę medžiui, parodyti, kaip jis mums visiems be galo reikalingas ir kad mes galime pasipriešinti kertančiai medį rankai. To turime ir savo vaikus išmokyti. Juk nežudome savo senelio – karšiname jį, lygiai taip ir seno medžio, kapinėse, parkuose, šventoriuose, o ne kirtimvietėse augančio, nevalia liesti. Nemeluokime sau, kad senas medis pridarys tik žalos. Tūkstančiai litų, mokamų aukštuminiams kirtėjams, gali būti skirti nugriauto kapo, nuplėštos kepurės nuostoliams atlyginti... Tuo pasirūpins draudimas.
Mes pasirūpinkime medžiais.
Konkurso organizatorius - dainuojamosios poezijos atlikėjas Kazimieras Jakutis

Konkursui pateikta nuotrauka turėtų atskleisti žmogaus ir medžio ryšį, medžių išsaugojimo svarbą.
Daugiau informacijos rasite www.pagulbis.lt
Konkursas vyksta: kovo 9 - gegužės 10
Nuotraukas siųsti: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Visos nuotraukos bus publikuojamos Pagulbio"" Facebook profilyje
Nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais gegužės 18 d."Poezijos atlaidų Pagulby" metu.
 

Pradžia Naujienos Naujienų archyvas