Pradžia Nariai

Nariai

Spausdinti

LDD narių sąrašas

Vardas Pavardė Kontaktiniai duomenys Veikla ir interesai
Milda Aidukaitė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Kraštovaizdžio architektūra.
Viktoras Alešenkovas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Bronislovas Ambrozas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

VĮ Tauragės miškų urėdijos Šilinės g-jos girininkas.

Ilona Ambrozienė
Aušra Antanaitienė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

UAB "Ostara", žalių erdvių projektavimas ir sukūrimas
Asta Baliuckienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Kristina Baltaragienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Klaipėdos universiteto Botanikos sodo dendrologė, spygliuočių kolekcijos kuratorė.
Diana Baravykaitė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Želdinių priežiūros technologijos
Valerija Baronienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Dubravos arboretumas. Dekoratyviniai sumedėję augalai, morfologinės sumedėjusių augalų formos ir mutacijos, augalų fotografija, augalų naudojimas parfumerijoje.

Jūratė Bekertienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Regina Bertašienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Miškininkystė, dendrologija, augalų fotografija, kelionės.
Zita Bitvinskaitė Vilnius, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Aplinkos ministerijos Miškų departamento Miškininkystės skyrius. Vietinės medžių rūšys, jų bioekologinės savybės, tarpusavio biocheminė sąveika; skaitymas; darbas darže; mezgimas
Romualdas Bračas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Aušra Budginienė

http://www.hortusetdomus.lt.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

UAB '' HORTUS ET DOMUS ''. Sodų dizainas, sodų stiliai, sodų įrengimas bei priežiūra, sodų istorija. Spygliuočiai ir kt. dekoratyviniai augalai (ypač visžaliai).
Idalija Buzienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai


Regina Čaikauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Privačių teritorijų apželdinimo projektai, jų įgyvendinimas, želdinių priežiūra.
Janina Čeplinskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Sumedėjusių ir žolinių augalų rūšys ir veislės, daugiametės gėlės. Kraštovaizdžio tvarkymas.
Kristina Čepulienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Želdynų dizainerė, apželdintoja.
Stasė Dapkūnienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai VU Botanikos sodas. Medžių ir krūmų panaudojimas želdinime. Tinkamų augalų nacionaliniams ištekliams ir lietuviškų sumedėjusių augalų dekoratyvinių formų/veislių paieška Lietuvoje.
Asta Doftartė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai KMAIK
Vaida Eidimtienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Angelija Eidukienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai UAB ,, AVADI'' dizainerė. Želdynų ir interjero projektavimas ir įgyvendinimas. Dendrologija, tapyba.
Inga Gaidelytė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Privačių ir visuomeninių erdvių fitodizainas. Želdinimo projektai ir įgyvendinimas. Floristinės ir proginės kompozicijos. Augmenijos parodų organizavimas. Privatus medelynas. Profesionali medkirtė, aukštuminės arboristikos specialistė.
Antanas Garbačauskas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , +37067024481 Ūkininkas, miškininkas, UAB "MMC ", Klaipėdos r.
Juozas Girinas

VDU ŽŪA arboretumo vadovas

Kšištof Godvod Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai VDU ŽŪA. Želdinių inventorizacija, dendrologija, tulpių kolekcionavimas
Rita Goliakovienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Kraštovaizdžio architektūra, dendrologija.
Joana Grincevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Laimis Januškevičius Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai GARBĖS NARYS
Jolanta Jasevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Teresė Jokšienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai VPU. Atogrąžų, paatogrąžių augalai ir jų auginimas Lietuvoje uždarose patalpose.
Saulius Jonča Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Marytė Jončienė
Stasys Juknevičius Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Beržoto dendrologinės kolekcijos įkūrėjas ir savininkas. GARBĖS NARYS
Vaidas Juknevičius Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ŠBS
Audronė Jurkštienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Kraštovaizdžio architektūra.
Kęstutis Kaltenis Skinderiškio dendrologinis parkas. GARBĖS NARYS
Stasys Karazija Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Lietuvos miškų dendroflora.
Rimvydas Kareiva Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai GARBĖS NARYS
Jūratė Karkauskienė
Daiva Kiminienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.medeliai.lt
Dekoratyvinių augalų auginimas ir prekyba. Hobis - dendrologija, gėlės, kulinarija, rankdarbiai.
Edgūnas Kiminius Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Ūkininkaujantis verslininkas. Darbas, hobis, gyvenimo būdas - dendrologija, ezoterika.
Zita Kinskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Dendrologija, apželdinimas, fotografija.
Adolfas Kišonas GARBĖS NARYS
Beata Klimavičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Lina Kluonienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
www.medienoscentras.lt
Privatus verslas.
Marius Kluonis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Studentas. Tropinių, subtropinių augalų kolekcionavimas.
Petras Leonaitis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Asta Leskauskaitė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai „Sodo spalvos“.
Danguolė Liagienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Erikinių šeimos augalų introdukcija. Individuali veikla: privačių teritorijų želdinių priežiūra.
Dovilė Lileikienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Aurelija Lozuraitienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Kraštovaizdžio architektė. Želdynų projektavimas.
Dalia Lukošaitienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Želdiniai, aplinkos tvarkymas.
Dalia Mačionytė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Želdinimas, floristika, Vilniaus istorija ir architektūra.
Eduardas Mačys Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Medelynų technologijos, kalėdinių eglučių auginimas.
Rita Maršelienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Domiuosi sumedėjusiais, viendienėmis, melsvėmis, svogūninėmis, bei kitais retais, naujais augalais.
Pranas Masedunskas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Želdinimas, spygliuočių dauginimas ir priežiūra.
Giedrė Mazienė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Zita Mikašauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Želdiniai, aplinkos tvarkymas.
Agnė Miškūnaitė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Vaclovas Monkauskas GARBĖS NARYS
Genovaitė Navaitienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Dendrologija, rekreaciniai želdynai.

Viliūnė Naureckaitė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Miškų tarnyba. Rekreacinė kraštotvarka, saugomų teritorijų ir rekreacinė miškotvarka.
Mindaugas Navasaitis GARBĖS NARYS
Gintaras Nenartavičius Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Irena Noreikienė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

VU botanikos sodo dendrologijos sk. vadovė
Kęstutis Obelevičius Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Augalų dauginimas, auginimas, sistematika, ivairovė.

Jonita Opulskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Jūratė Packevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Virginija Paičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Tomas Panka

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Medelynas
Silvija Petkevičiūtė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai VDU Kauno botanikos sodo medelynas, augalu priežiūra, sodinimas, dauginimas
Artūras Poškus Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Želdinimas, aplinkos projektavimas, medelynų verslas, augalų introdukcija, gamtos fotografija, ornitologija, kelionės.
Regina Prapiestienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai VU Gamtos mokslų fakultetas, docentė. Urbanizuotų teritorijų apželdinimas, ekologinės problemos. Želdynų/želdinių tvarkymas, naudojimas, apsauga.
Vitalija Pribušauskaitė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Rasa Puzinienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Miesto želdynų įrengimas, priežiūra ir tvarkymas. Privačių teritorijų želdinimo projektai. Istorinių parkų želdiniai, jų tvarkymo ir priežiūros galimybės.
Juozas Raguckas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Aušra Ramanauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šeimos želdinimo verslas „Levandų kalnelis“.
Jonas Ravinskas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ŽŪA medelynas, medelynų technologijos. Hobis - joga.
Darius Ryliškis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai VU botanikos sodas. Vilniaus kolegija. Dendrologija.

Arvydas Rutkauskas

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

LDD valdybos pirmininkas. Dendrologija, medelynų technologijos, dendrologinės naujovės.

Romas Sabas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Kaunas. Apželdinimas
Loreta Sadauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Kraštovaizdžio architektūra
Nijolė Saltonaitė
Antanas Sebeckas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Loreta Semaškienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Ričardas Skorupskas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai VU Gamtos mokslų fakultetas, Geografijos ir kraštotvarkos katedra. Lietuvos gamtos draugijos prezidentas. Alternatyvaus - ekologiško želdinimo sistemų projektavimas ir įrengimas.
Audrius Skridaila Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Vilniaus botanikos sodas
Birutė Stanislauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Aušra Stankevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Lina Stasiulevičienė www.zeldyna.lt Privatus verslas: dekoratyviniu krūmų ir medelių medelynas, augalų dauginimas ir auginimas.
Birutė Steponaitytė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Rūta Stipinaitė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Kraštovaizdžio projektų rengimas ir įgyvendinimas, medelynų veikla (augalų dauginimas).
Lina Straigytė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės ūkio akademija. Dendrologija, želdinių inventorizacija. Želdinių ekspertė. Mokslinių interesų sritis: svetimi ir vietiniai sumedėję augalai, miestų miškininkystė.
Arūnas Sūnilaitis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Medelynų technologijos, dendrologinės naujovės, augalų priežiūra.
Kęstutis Šakūnas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Marius Šakūnas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Angelė Ščerbavičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Ieva Šilingaitė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Raimonda Šimėnaitė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Dekoratyvinės obelys ir magnolijos
Danielė Šležienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Rita Tamašauskienė www.dekoaugalai.lt
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Loreta Tomkevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Dendrologija, auginimo technologijos.
Arūnas Tomkevičius Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Spygliuočių kolekcininkas. Dauginimo ir auginimo technologijos.
Edita Turskienė
Dendrologija, ekologija, naudingieji augalai, etnografija.
Tadas Vaidelys Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Želdinių būklės ekspertavimas tomografu. Dendrologija, fitopatologija.
Ingrida Vainauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Jolanta Vaitiekaitienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Raimundas Vaitiekaitis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Dekoratyvinių augalų dauginimas (pgr. spygliuočių skiepijimas), auginimas. Hobis - dendrologija, ypač erikinių šeima
Vaida Vankevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Valdutė Varnaitė - Milaknienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai KMAIK. Sodybų želdinimas (gėlynai)
Rita Vasiliauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Apželdinimas, biodinaminis ūkis.
Vidmantas Verbyla Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Violeta Veličkienė violeta.velickiene@nzt Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos vyr. specialistė.
Aldona Vitkevičienė
Jurgita Stankutė Vyrukaitienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Daugiametės gėlės, mažosios architektūros formos
Aleksandras Voitkevič
Akvilė Zdanevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Joana Zinkevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Jūratė Žarnauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Apželdinimas, želdinių pažinimas, auginimas, priežiūra.
Rima Žebrauskaitė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Raudondvario medelynas, Kauno miškų urėdija
Jurgita Žiūrienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
 

Pradžia Nariai